Jak poprawić ukrwienie penisa?

Prawidłowe ukrwienie penisa jest niezbędne do osiągnięcia erekcji, bez której z kolei nie jest możliwe odbycie pełnego stosunku. Dla wielu mężczyzn problem z erekcją jest powodem kompleksów czy nawet unikania zbliżeń z partnerką. Jeśli ty lub Twój partner ma problem z ukrwieniem penisa i erekcją, w tym artykule postaramy się wyjaśnić, jak sobie z tym poradzić.

Jak poprawić ukrwienie penisa?

Jednym ze sposobów, które dobrze wpływają na ukrwienie penisa jest masowanie więdzidełka. Jest to część członka znajdująca się pod żołędziem. To rozwiązanie nie tylko jednorazowe, ponieważ regularne masowanie więdzidełka może przynieść długotrwałe efekty w walce z problemem z uzyskaniem erekcji. Dobrze znanym i powszechnie stosowanym sposobem na poprawę ukrwienia penisa są także leki na potencję. W aptece można dostać je na receptę lub bez recepty. Te leki odpowiadają za zwiększenie produkcji tlenku azotu w ciałach jamistych członka, dzięki czemu mięśnie gładkie doprowadzają krew do penisa, co powoduje erekcję. Najczęściej stosowaną i najpopularniejszą grupą leków na potencję jest Viagra. 

Jak zmienić dietę, by poradzić sobie z problemem braku erekcji?

Brak erekcji lub problemy z jej utrzymaniem mogą być spowodowane nieprawidłową dietą, dlatego zdecydowanie warto zwrócić na nią uwagę. Alkohol, papierosy i inne używki skutecznie wpływają na pogorszenie erekcji, skrócenie czasu stosunku a nawet uniemożliwiają wzwód. Możesz zmienić swoją dietę, aby poprawić ukrwienie penisa. Produkty, które dobrze sprawdzą się w tej kwestii, i które warto dopisać do swojej listy zakupów są owoce i warzywa, a w szczególności szpinak, banany, pomidory, pomarańcze czy imbir i arbuz, które wpływają na produkcję tlenku azotu, o którym mówiliśmy już w poprzednim akapicie. Warto także zadbać o swoją sprawność fizyczną – intensywne spacery czy ćwiczenia na siłowni nie tylko wpłyną korzystnie na Twój wygląd i samopoczucie, ale także na satysfakcję seksualną.

Jakie będą efekty stosowania się do tych zasad?

Jeśli masz problem z ukrwieniem penisa i zdecydowałeś, że zmienisz coś w swoim trybie życia, aby rozwiązać ten problem – sprawdź, jakie będą efekty tych zmian.

Ukrwienie penisa wpływa na osiągnięcie pełnej erekcji, co z kolei prowadzi do osiągnięcia pełnej satysfakcji seksualnej obojga partnerów. Wielu mężczyzn swoją pewność siebie i poczucie wartości utożsamia ze sprawnością seksualną, a więc zmiany wprowadzone w życie w tej kwestii wpłyną nie tylko na sprawność seksualną, ale także na polepszenie kondycji psychicznej. Nie należy zapominać oczywiście o zadowoleniu partnerki z Waszego życia seksualnego. Dla wielu osób seks jest niezbędnym elementem w związku. Każdy z nas ma inne wymagania, dlatego dla niektórych seks nie będzie tak ważny, a inni nie wyobrażają sobie bez niego udanego związku. Dlatego warto dbać o naszą sferę seksualną – zarówno dla zadowolenia partnera, jak i dla własnego zdrowia czy pewności siebie. Pamiętajmy, że w XXI wieku seks i tematy z nim związane już nie są tabu – nie wstydźmy się o tym rozmawiać!

Dodaj komentarz

Czy jesteś pełnoletni?

Nasz sex telefon to usługa wyłącznie dla osób pełnoletnich.