Jak przekonać kobietę do seksu oralnego?

Nawet w dzisiejszych czasach zdarzają się jeszcze kobiety, które mają opory przed miłością francuską. To jednak nie powód do rozstania. Tym bardziej, jeżeli poza tym wszystko w partnerce ci odpowiada. Dzięki odpowiedniemu podejściu można zachęcić praktycznie każdą dziewczynę do tego typu rozkoszy. Jak się do tego zabrać?

Nie bądź nachalny

Jeżeli podczas zbliżenia kobieta nie ma ochoty na seks oralny, nie nalegaj. To może ją tylko zrazić. Jeżeli potraktujesz poważnie i ze zrozumieniem jej opory, zyskasz w jej oczach. Zobaczy, że traktujesz ją poważnie i że może czuć się przy niej bezpiecznie. To tylko zaprocentuje w przyszłości. Dzięki temu łatwiej będzie ci podjąć temat przekonania jej do tego czy innego rodzaju pieszczot.

Wykaż się empatią

Podstawą jest ustalenie przyczyny awersji kobiety do seksu oralnego. Wówczas stosunkowo łatwo zadbać o to, aby ją do tego przekonać. Nie zawsze jednak uzyskanie klarownej odpowiedzi jest możliwe, nawet jeżeli partnerka ci ufa. Bywa, że podjęcie szczerej rozmowy prowadzi tylko do „nie wiem”. Rzeczywiście może tak być, że dziewczyna nie ma pojęcia, dlaczego ma opory przed miłością francuską. Jest świadoma, że coś ją blokuje, ale nie potrafi zdefiniować co. Z męskiego punktu widzenia brzmi to mało logicznie. Musisz jednak pamiętać, że kobiety są o wiele bardziej emocjonalne. Myślenie jest domeną męską. Żeńską natomiast czucie. Rozwiązanie problemu może wówczas trochę potrwać i będzie wymagało od ciebie wykazania się kreatywnością.

Bezwzględna dbałość o higienę

Stosunkowo często kobieta po prostu się brzydzi. Być może wynika to z jakichś mylnych wyobrażeń. Niedoświadczenia. Niewiedzy. Przyczyny mogą być różne. Na pewno warto prezentować się atrakcyjnie. Pozbyć owłosienia łonowego. Bezwzględnie dbać o czystość. Umyć się dokładnie przed zbliżeniem. Zapach moczu może bowiem zrazić nawet najbardziej napaloną kobietę. Warto też perfumować się również w okolicach intymnych, jednak nigdy nie bezpośrednio na organ płciowy.

Cierpliwość do podstawa

Kobiety inaczej niż mężczyźni postrzegają przepływ czasu. To co dla ciebie jest długo, dla niej może być jeszcze za krótko. Miej to na uwadze. Nie naciskaj i nie popędzaj. Nikt nie lubi być stawiany pod presją. To rodzi niepotrzebny stres, tremę. Zamiast zachęcać, jeszcze bardziej zniechęca do otwierania się na nowe doświadczenia. Nie rób też z seksu oralnego priorytetu, nawet jeżeli bardzo ci na nim zależy. Jeżeli kobieta poczuje, że traktujesz ją przedmiotowo, może zacząć się zastanawiać nad rozstaniem. Najlepiej sprawdzi się strategia małych kroków. Na początku pieszczoty ręką, niewinne pocałunki. Zwracaj uwagę na reakcję i zaangażowanie dziewczyny. Przeważnie sama po jakimś czasie będzie chciała spróbować więcej.

Konsultacja z seksuologiem

Jeżeli jednak nie uda się jej zachęcić w żaden sposób, konieczna może być porada specjalisty. Tutaj też najważniejsze jest odpowiednie podejście. W dzisiejszych czasach nie ma już tematów tabu, a satysfakcja seksualna stanowi istotną część ludzkiego życia. Warto razem wybrać się na poradę. Wspólne rozwiązywanie problemów cementuje związek.

Dodaj komentarz

Czy jesteś pełnoletni?

Nasz sex telefon to usługa wyłącznie dla osób pełnoletnich.