Jak uprawiać seks przez telefon?

W dobie poznawania ludzi przez internet, a także coraz częstszych związków na odległość, nasza seksualność stale ewoluuje. Coraz większym poparciem i zainteresowaniem cieszą się wszelakie sposoby okazywania sobie fizycznej czułości poprzez telefon czy internet. Niewątpliwie jedną z najpopularniejszych form seksu na odległość jest sprawdzony seks telefon. Niegdyś kojarzony głównie z ogłoszeniami pań na końcu gazety, dzisiaj często praktykowany przez pary dzielące kilometry. Przez lata był on tematem tabu, jednak stopniowo zostaje on odczarowywany przez spragnione bliskości pary.

Czym jest seks telefon?

Seks telefon to nic innego jak pikantna rozmowa z partnerem przez telefon. Sprawdza się on zarówno w celu podgrzania atmosfery w związku i urozmaicenia życia seksualnego, a także jako substytut klasycznych zbliżeń, gdy sytuacja w której jesteśmy, nie pozwala nam na fizyczny kontakt z partnerem.

Jak przygotować się do seks telefonu?

By w pełni cieszyć się z przyjemności jakie kryją się w seks telefonach, należy dobrze się do nich przygotować. Przede wszystkim zadbaj o prywatność, wszakże takie rozmowy są bardzo intymne i prawdopodobnie nie chciałbyś, by ktoś takową rozmowę podsłuchiwał, bądź przerwał w najlepszym momencie. Zarezerwuj sobie też odpowiednią ilość czasu, budowanie napięcia może trochę zająć, a czas spędzony podczas miłej rozmowy potrafi płynąć bardzo szybko. Postaraj się zrelaksować i maksymalnie zwiększyć swój własny komfort, by móc oddać się przyjemności całym sobą.

W jaki sposób uprawiać seks przez telefon?

Gdy przygotowałeś się już do rozmowy i możesz skupić się na partnerze, warto wiedzieć co mówić, by podgrzać atmosferę do czerwoności. Najważniejszym aspektem seks telefonów, są przede wszystkim słowa. Gdy zostajemy pozbawieni możliwości dotyku i oglądania drugiej osoby, to właśnie słowa są najpotężniejszym afrodyzjakiem. W ramach wzajemnego nakręcania się na siebie, możecie wzajemnie opisać co macie na sobie, a potem stopniowo aktualizować stan waszego ubrania, a raczej jego brak. Dajcie się ponieść wyobraźni, dokładnie opisujcie co robicie ze sobą obecnie, albo co byście zrobili z partnerem, gdyby był obok was.

Seks przez telefon może być naprawdę ostry, nie bójcie się mruczeć, jęczeć i pokazywać partnerowi jak wam dobrze. Możecie także prowadzić rękę partnera, tak jakbyście prowadzili swoją rękę w sytuacji zbliżenia. Dokładnie opisujcie swoje odczucia. Poświntuszcie i dajcie się ponieść fantazjom, paradoksalnie dzięki przeniesieniu fizycznej relacji w świat wyobraźni, możecie bezpieczniej zdradzić partnerowi swoje najskrytsze seksualne marzenia. Wskazane jest też kreowanie sytuacji, możecie rozmarzyć się o seksie na dzikiej plaży w Ameryce Południowej, albo odgrywać roleplay. Możliwości jest nieskończoność, a dzięki dobrodziejstwom technologii podczas rozmowy możecie wysyłać sobie pikantne zdjęcia, np. w bieliznie, budujące jeszcze bardziej atmosferę. 

Zalety seks telefonu

Seks telefony mogą pozwolić Wam lepiej się poznać, zrozumieć swoje potrzeby, a także dodać trochę pieprzu do codziennej rutyny. Pary skazane na odległość bardzo często zapominają o tym by dbać o ogień w związku, a rozłąka nie wpływa pozytywnie na ich zdrowie psychiczne. Pamiętajcie, że warto eksperymentować i dociekać się nawzajem. To podstawowa recepta na udane pożycie. Także relacje nawiązywane w internecie dzięki seks telefonom są w stanie wejść na wyższy poziom. Pamiętajmy jednak o tym, że internet ma swoją mroczną stronę i zawsze warto sprawdzić z kim rozmawiamy.

Dodaj komentarz

Czy jesteś pełnoletni?

Nasz sex telefon to usługa wyłącznie dla osób pełnoletnich.