Swingers party – kim są swingersi?

Fantazję erotyczne towarzyszą każdemu z nas. Uwielbiamy rozpływać się w marzeniach na temat różnych atrakcji erotycznych, które rozpalają nasze zmysły i żądze. Co więcej, także coraz większa liczba kobiet staje się coraz bardziej odważna i otwarta na różnorodne propozycję seksualne, wychodząc ze standardowego schematu seksu- jeden mężczyzna i jedna kobieta. Nic więc dziwnego, że swingers party staje się coraz częściej napotykaną praktyką, która cieszy się dużą popularnością. Kim są swingersi? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Swingersi, czyli odważni kochankowi o nowoczesnych potrzebach 

Koncepcja swingingu stała się ogólnie przyjętą wśród wielu par. Swingersi są to pary, które decydują się na uprawianie seksu wraz z innymi ludźmi, którzy także najczęściej są parą. Niezwykle często oby dwie pary są obecne na jednym spotkaniu, oddając się rozkoszom we wspólnym towarzystwie. Mianem swingersa określa się także osobę, które lubi oddawać się frywolnym rozkoszom bez zobowiązań. Swingers party niezwykle mocno podkręcają pożądanie, a życie seksualne staje się różnorodne, barwne i niezwykle udane. Pary dokładnie omawiają miejsce oraz termin spotkania, dopasowując czas do potrzeb każdego z uczestników. 

Swinging- nie tylko seks.

Swingers party stało się na tyle popularne, że określane jest nawet jako pewnego rodzaju styl życia. W związku z takim trybem przeżyć erotycznych, powstały liczne kluby, w których możemy poznać pary o podobnych zainteresowaniach seksualnych. By w jeszcze większym stopniu ułatwić nawiązanie kontaktu, dostępne są także aplikację do zainstalowania na urządzeniach mobilnych, dzięki którym możemy poznać osoby, które w ten sam sposób wyrażają swoją seksualność. 

Jasne granice- rozmowa przed spotkaniem

Swingersi przed pierwszym wspólnym seksem powinni odbyć spotkanie zapoznające, w celu ustalenia wszelkich szczegółów swingers party. Ma to szczególne ważne znacznie podczas pierwszej tego typu inicjacji. Należy porozmawiać zarówno z drugą parą, jak i z własnym współpartnerem. Swingersi to z całą pewnością ludzie odważni, mający luźne podejście do życia, ogromny dystans do siebie, swojego ciała oraz partnera. Nie można jednak swingers party traktować jako „rozpalenie nowej iskry”, która z jakiś powodów w naszym wspólnym życiu wygasła. Co więcej, nie można także przekroczyć granic żadnego z uczestników spotkania. Dla jednych zupełnie normalnym będzie spoglądanie na własnego partnera, który uprawia cunnilingus lub fellatio, dla innych wręcz szokujące. Stwierdzenie „przecież się zgodziłaś/zgodziłeś” nie jest na miejscu. Tak samo jak w przypadku seksu pomiędzy dwoma ludźmi i ustaleniu pewnych granic, tak samo w przypadku swingers party nie dla każdego wszystkie „chwyty” są dozwolone. Kiedy jednak party zostanie poprzedzone rzetelnie przeprowadzoną rozmową opartą na szczerości i przyjaznej atmosferze, wówczas spotkanie dla każdego swingersa będzie niezwykłą dozą różnorodnych przeżyć, emocji oraz rozkoszy, której prawdopodobnie nie przeżył nigdy dotąd. 

Dodaj komentarz

Czy jesteś pełnoletni?

Nasz sex telefon to usługa wyłącznie dla osób pełnoletnich.