Żona nie chce się kochać? Brak seksu w małżeństwie i jak temu zaradzić?

W wielu związkach dzieje się tak, że tuż po ślubie kobiecie odechciewa się seksu. Część kobiet jeszcze przez krótki okres po zawarciu związku małżeńskiego udaje, że jednak ochotę na igraszki łóżkowe ma. Brak ochoty na seks jest normalnym zachowaniem i zazwyczaj nie trzeba się martwić, że kobieta ma kogoś na boku. Dzieje się tak, gdyż kobieta uważa, że poślubiając faceta po prostu już go zdobyła, ten jej już nie ucieknie więc nie musi się więcej starać. W momencie gdy facet zostaje mężem dla wielu kobiet staje się bankomatem bez żadnych praw. Pięknie takie zachowanie i podejście do związków opisuje psychologia ewolucyjna.

Czy jest sposób, by seks wrócił do normy?

Mężczyźni dzielą się na dwa rodzaje: tak zwanych samców alfa i beta. Przy czym zdecydowana większość mężczyzn jest tym drugim typem faceta. Niestety dla nich kobiety wolą samców alfa, czyli tak zwanych czadów lub jak kto woli bad bojów. To na ich widok robi im się mokro i są gotowe na zdradę. Niestety łagodny i ugodowy mężczyzna nie jest w stanie stać się samcem alfa ale może zacząć go udawać. Stawiać w związku jasne zasady i nie pozwolić kobiecie wchodzić sobie na głowę. Trzeba być jednak w swoim postępowaniu konsekwentnym by zobaczyć rezultat. Kobieta stanie się potulna, gdyż zgłupieje, bo jej mąż nagle stał się twardym samcem. Spowoduje to, że żona będzie chciała na powrót uprawiać z mężem seks, gdyż jej mózg uzna go za samca alfa.

Innym sposobem na seks jest tak zwane kupczenie dupą. Jeśli kobiety chcą drogie futro, perfumy, czy wyjazdu na wakacje proponują seks w ramach zasponsorowania zachcianki. Obiecują seks jeśli facet ofiaruje pożądany przedmiot. Na obietnicach jednak często się kończy, choć kobieta dostaje to, o co prosiła. Trzeba więc dawać obiekt pożądania dopiero po stosunku seksualnym. I nie pozwalać sobie wejść na głowę płaczem, krzykami, czy awanturą. To tak zwany shit test, którego nie wolno oblać. Aby to zrobić nie wolno ugiąć się kobiecym żądaniom i twardo domagać się swoich praw. W tym przypadku seksu.

Niestety nic nie pomoże, jeśli kobieta przestała interesować się seksem tuż po urodzeniu dziecka. W tym przypadku mąż był potrzebny kobiecie tylko jako dawca plemników i żywiciel rodziny.

Czego absolutnie nie wolno robić przy braku seksu?

Nie wolno łasić się do żony i błagać o seks. Kobieta w ten sposób upewnia się, że ma do czynienia ze słabym samcem beta, którym łatwo manipulować. Należy udawać, że seks nie jest potrzebny. Kobieta może zacząć podejrzewać męża o zdradę i aby go przy sobie zatrzymać znów wznieci w sypialni ogień.

Dawanie żonom prezentów też jest zabronione. Kobiety dostając kwiatki, czy czekoladki czują się nagradzane za właściwie nic nie robienie. Będą się wręcz oburzać i wyzywać mężów od seksoholików, gdy po drobnym podarunku ten będzie proponować seks.

To tylko ogólny zakres problemu. Więcej szczegółów na temat braku seksu i innych problemów występujących w związkach każdy mężczyzna dowie się wchodząc głębiej w manosferę i czytając książki o psychologii ewolucyjnej.

Dodaj komentarz

Czy jesteś pełnoletni?

Nasz sex telefon to usługa wyłącznie dla osób pełnoletnich.