Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć?

Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć? Z tym pytaniem boryka się wielu internautów, którzy chcą zarówno wprowadzić coś nowego w swojej sypialni, jak i też sprawić by ich partnerka po prostu była bardziej zadowolona. Nie ma w tym nic dziwnego, z jednej strony jest to bardzo ciekawe doznanie, z drugiej zaś są sytuacje, kiedy tego typu orgazm może zastąpić niejako tradycyjny. Przyjrzyjmy się więc wspólnie jak osiągnąć orgazm sutkowy.

Jak osiągnąć tego typu orgazm?

W tej kwestii nie ma co się oszukiwać- wiele zależy od indywidualnych predyspozycji partnerki. Jedne kobiety osiągają go szybko, inne nieco wolniej, a pozostałe nie są w ogóle w stanie go osiągnąć. Podstawą jest tutaj odpowiednia stymulacja sutków partnerki, można tego dokonać na kilka sposobów, takich jak między innymi:

-oralnie, na przykład poprzez lizanie czy też ssanie sutków partnerki,

-za pomocą dłoni, na przykład delikatnie pocierając palcami jej sutki,

-przy pomocy różnego rodzaju zabawek erotycznych,

Co do samych technik symulowania jest ich stosunkowo wiele, mogą one być na przykład połączone ze stymulowaniem różnego rodzaju stref erogennych kobiety.

Dlaczego warto spróbować wywołać orgazm sutkowy?

Powodów ku temu jest, co najmniej klika, a mianowicie:

-jest to doskonały element gry wstępnej,

-może on stanowić swoisty substytut normalnego orgazmu, w sytuacjach, gdy kobieta nie może odbyć normalnego stosunku,

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, są czasami takie sytuacje, kiedy kobieta nie może odbyć normalnego stosunku. Do takich sytuacją należą między innymi:

-miesiączka,

-okres regeneracji po porodzie lub różnego rodzaju zabiegach operacyjnych dróg rodnych,

-infekcje intymne,

A to tylko niewielka część powodów, dla których kobieta może preferować orgazm sutkowy. Wiele kobiet preferuje go również z powodu sfery psychicznej- dzięki tego typu orgazmowi mogą one łatwiej poczuć bliskość z partnerem. Inne z koeli preferują go na przykład z powodów moralnych, gdyż nie chcą, by doszło do penetracji przed zawarciem związku małżeńskiego. Nie mniej jednak trzeba jasno powiedzieć- orgazm sutkowy jak najbardziej istnieje, co więcej wiele kobiet go wprost uwielbia. Warto więc wprowadzić go do naszej strefy łóżkowej, jeżeli zależy nam po pierwsze na urozmaiceniu naszego życia seksualnego, po drugie, jeżeli chcemy, aby nasza partnerka uzyskała dodatkową przyjemność płynącą z seksu. Tego typu orgazm może być też wkomponowany w szeroko rozumianą grę wstępną.

Podsumowanie

Orgazm sutkowy może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli chcemy urozmaicić grę wstępną, lub też z jakiegoś powodu nasza partnerka nie może osiągnąć normalnego orgazmu. Pamiętajmy, jednak że po pierwsze nie każda kobieta jest w stanie go osiągnąć, po drugie, aby go osiągnęła potrzebna jest odpowiednia stymulacja sutka, której można dokonać na przykład oralnie. Tego typu orgazm może też być doskonałą grą wstępną, zarówno dla kobiety, jak i też dla mężczyzny. Warto więc spróbować wywołać tego typu orgazm, gdyż może być on bardzo przyjemnym doznaniem.

Dodaj komentarz

Czy jesteś pełnoletni?

Nasz sex telefon to usługa wyłącznie dla osób pełnoletnich.