Jak przekonać partnerkę do seksu analnego?

Wielu mężczyzn ma problem ze zbytnią powściągliwością swoich partnerek seksualnych. Panowie chcą eksperymentować i próbować nowych rzeczy, Panie natomiast są często tradycjonalistkami i trudniej im się otworzyć na nowe doznania. Także seks analny często stanowi w relacjach kość niezgodny – najczęściej jedna strona chce go spróbować, druga ma natomiast niesłuszne obawy. Jeśli i Ciebie dotyczy ten problem i chciałbyś nakłonić partnerkę do seksu analnego, ale nie wiesz jak to zrobić, koniecznie zastosuj się do kilku prostych rad.

Rozmawiaj, nie nakłaniaj

Sam pewnie wiesz, że naciskanie i zbyt nachalne namowy przynoszą zupełnie odwrotny skutek do zamierzonego – podobnie jest w kwestii spraw łóżkowych. Jeśli będziesz zbyt często poruszał ten temat i zaczniesz wywierać presję, partnerka poczuje się osaczona i jej naturalną reakcją będzie niechęć i wycofanie się. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest rozmowa – wyjaśnij partnerce, dlaczego chcesz uprawiać seks analny i postaraj się przedstawić go w pozytywnym świetle. Obiecaj, że będziesz delikatny, a jeśli kobieta poczuje dyskomfort lub ból, w każdej chwili będziecie mogli przestać. Omówcie kwestie dotyczące bezpieczeństwa i higieny, pozwól partnerce zadawać pytania. Choć otwartość Pań w kwestii eksperymentów łóżkowych, w tym seksu analnego, zwiększa się z roku na rok, niektóre zabawy mogą budzić wątpliwości, a kluczem do ich rozwiania jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i intymności.

Zacznij od małych kroków

Seks analny często budzi wątpliwości kobiet, ze względu na fakt, że obawiają się one bólu, dyskomfortu i ewentualnych późniejszych dolegliwości. Z tego względu, nie musicie od razu iść na całość – jeśli chcesz nakłonić swoją partnerkę do tej formy współżycia, pokaż jej, że zabawy analne mogą być naprawdę przyjemne. Zacznij od stymulacji okolic odbytu palcem bądź językiem, następnie możecie dołączyć wibrator, dildo, bądź inne zabawki dedykowane osiąganiu przyjemności analnej (na przykład kulki gejszy). Dzięki temu Twoja partnerka przekona się, że jej obawy są nieuzasadnione, a umiejętne i delikatne pieszczoty odbytu mogą dać naprawdę mnóstwo przyjemności. Po pokonaniu barier i lęków, z powodzeniem możecie zacząć uprawiać seks analny.

Zadbaj o atmosferę

Uprawianie seksu analnego wymaga dużego zaufania wobec partnera i poczucia bezpieczeństwa. Nawet w długoletnim związku czasem trudno i przekonanie drugiej osoby do zmiany zdania czy podjęcia eksperymentów i to właśnie na Twojej głowie, ze względu na fakt, że jesteś inicjatorem, spoczywa obowiązek stworzenia atmosfery intymności i komfortu, która sprawi, że Twoja partnerka będzie rozluźniona. Pozwól sprawie toczyć się własnym tempem i zaaranżuj całe otoczenie tak, aby było miło, czule i seksownie jednocześnie.

Dodaj komentarz

Czy jesteś pełnoletni?

Nasz sex telefon to usługa wyłącznie dla osób pełnoletnich.